Úvod > Aktuality > Aktivace a trendy v sociálních médiích

Aktivace a trendy v sociálních médiích

8. 3. 2016

Další seminář Eshop clubu s názvem Aktivace a současné trendy v sociálních médiích se bude konat 16. března 2016 od 14:00 do cca 16:00. 

Pozor, změna místa!
Akce se koná v Barevné kavárně, resp. v podzemním sále Společenského centra Londýnská 30, Praha 2. Lokalita je blízko stanic metra A a C (Náměstí Míru a I.P.Pavlova). Vstoupíte do Barevné kavárny a před sebou uvidíte točité železné schody dolů...
 Mapa zde:

Seminář povede Ondřej Kolek, Head of Social (agentura DARK SIDE) 
Ondra k tomu říká:
Na příkladech nejzajímavějších case studies z České republiky i zahraničí Vám představím funkční způsoby oslovení zákazníků skrz sociální média. Rozvedu také roli a využití klíčových sociálních médií na domácím trhu a podíváme se společně pod pokličku, jak se některé social media kampaně realizují. Jelikož je obor social media marketingu momentálně asi nejprogresivnější, představím důležité novinky i trendy v poslední době. Dostatek prostoru bude také pro Vaše otázky i diskuzi.

Ondřej kromě sledování trendů v sociálních médiích a digitálním marketingu má velkou slabost pro kreativní reklamu, guerilla marketing a video produkci. Je také editorem webu Markething.cz a spoluzakladatelem projektu Creative Camp. Když zrovna nesdílí fotky synovce na Instagramu, tak se prokousává popkulturou nebo píše (jak sám říká) špatné básně. 
 
Seminář je zdarma pro členy ADMEZ a Eshop clubu. Ostatní platí 300 Kč + DPH

Hlaste se u Anny Kaldararové: anna.kaldararova@dark-side.czArchiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma