Úvod > Aktuality > Pozvánka na CC klub

Pozvánka na CC klub

15. 3. 2016

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolte, abychom vás pozvali na aprílový seminář CC klubu, který byste si neměli nechat ujít. 

Pozor, netradiční čas!
7. duben 2016, výjimečně od 12:00 do cca 14:00 hodin

Pozor, změna místa!
Akce se koná v Barevné kavárně, resp. v podzemním sále Společenského centra Londýnská 30, Praha 2. Lokalita je blízko stanic metra A a C (Náměstí Míru a I.P.Pavlova). Vstoupíte do Barevné kavárny a před sebou uvidíte točité železné schody dolů...
 Mapa zde:

Program: 

1 a) Home office v kontaktním centru

O využití domácí práce operátorů v kontaktních centrech se hodně mluví. Řada firem s tím experimentuje, ale málokdo má dostatek zkušeností, které může sdílet dále. A právě na našem semináři máte možnost se dozvědět unikátní informace od Drahušky Dvořákové z Coca Coly. Pětileté zkušenosti z kontaktního centra nejsou málo, že?

Obsah prezentace:
o  Benefity a Rizika – co vyřeší nebo naopak nevyřeší HO režim obecně v callcentru z pohledu manažera
o   Leadership HO týmů – co je jiné z pohledu Teamleadera
o   Vhodný profil operátora pro HO – ne každý se na HO hodí a jak jej vybrat
o   Motivace operátorů – vliv HO na psychiku člověka, nadšení a frustrace a co s tím
o   Nutný support - aneb na čem nikdy v HO režimu nešetřit
o   Generace Y a digitální doba. Je HO v callcentru opravdu trendy?

Kdo je Drahomíra Dvořáková?
Customer service manažerka Coca Cola HBC CZ/SK. Zkušená osoba v oblasti zákaznické péče a prodeje s vášní pro inovace a nadšenec do propojování světa internetu se zákaznickou péčí. A navíc sympaťačka, která se ráda podělí o bohaté zkušenosti.

1 b) Právní aspekty práce z domova

Protože home office je v současnosti velmi diskutované téma, zařadili jsme i příspěvek Michaely Hájkové, která vás seznámí s pohledem práva na tuto problematiku.

Michaela působí od roku 2010 v Advokátní kanceláři Holec, Zuska a partneři. Poskytuje všeobecné korporátní poradenství zejména zahraničním klientům, zkušenosti má i z oblasti fúzí, akvizic a due diligence. V současné době se ve své praxi zaměřuje především na pracovní právo, poradenství související s rekodifikací soukromého práva a sporovou agendu.

 
2. Zvyšování retence zákazníků nástroji a procesy kontaktních center  

Druhé téma bude neméně zajímavé. Dozvíte se, jaký vliv má hodnota zákazníka na obchodní výsledky firmy a jaké procesy kontaktních center ovlivňují retenci zákazníků. Chybět samozřejmě nebudou příklady praktického řešení retence v kontaktních centrech.

Hovořit Jan Jiřička, který je přes 2 roky business konzultantem ve společnosti Soitron, kam přešel po sedmiletém působení ve společnosti Avaya. Jan má zkušenosti s konzultacemi a návrhem řešení kontaktních center a komunikačních systémů napříč segmenty trhu v CEE regionu se zaměřením na Českou republiku a Slovensko.
 


Co je CC klub?
CC klub je série odpoledních pracovních seminářů (nejen) pro call centra. Někdy jde o klasické přednášky, jindy o workshopy nebo panelové diskuze. Účastníci se seznamují s novými trendy, technologickými novinkami, metodami práce manažerů, teamleaderů, trenérů. Neformální diskuze, výměna zkušeností a networking jsou společnými znaky těchto klubových setkání.Zdarma pro členy ADMEZ. 
Ostatní platí 363 Kč (včetně DPH) za osobu.

Hlaste se na info@admez.czArchiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma