Úvod > Aktuality > Sdílená ekonomika

Sdílená ekonomika

6. 4. 2016

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás pozvat na panelovou diskuzi na téma „Sdílená ekonomika“

Datum a místo konání:  20. duben 2016 od 16,00 hodin, Era svět, Jungmannovo náměstí 767/6, Praha 1. 
 
Jak asi víte, ekonomika sdílení je označována jako byznys budoucnosti a současný digitální věk dobře umožňuje její rozvoj. V Británii se jejím prostřednictvím živí 5 milionů lidí. V rámci naší akci se dozvíte:
- jak velký fenomén je sdílená ekonomika
- jaké jsou výhledy do budoucnosti
- jaké jsou zkušenosti konkrétních firem

V diskuzi vystoupí:

Tomáš Jindříšek
(spolumajitel Dark Side a předseda ADMEZ), který přednese krátkou přednášku a bude moderovat zajímavou panelovou diskuzi, neboť tento obor je vnímán jako moderní, ale i kontroverzní zároveň.

Lucie Tvarůžková (Zonky.cz)
Lucie je původem novinářka. Pracovala jako investigativní reportérka pro různá média, jako korespondentka Hospodářských novin v Bruselu, později se stala šéfredaktorkou zpravodajského portálu iHNED.cz a zástupkyní šéfredaktora Hospodářských novin. Po odchodu z médií začala působit ve startupovém inkubátoru Creative Dock, kde založila a vede online platformu Zonky.cz. Tento projekt umožňuje lidem půjčovat si mezi sebou peníze za férový úrok bez asistence bank a nebankovních institucí.

Juraj Atlas (Liftago)
Juraj je spoluzakladatel a CEO projektu Liftago. Původem je technolog a IT vývojář, který se vrhl na manažerskou cestu. Jako člen středního managementu Ernst&Young USA, Cap Gemini USA a Ness Technologies budoval týmy a nastavoval projekty a programy v Evropě, USA a Indii, především v oblasti B2B IT professional services. Lákalo jej vyzkoušet si globální službu pro spotřebitele (B2C) založenou na moderních technologiích. Má rád komfort auta ale nesnáší dopravní zácpy a hledání parkovacího místa, proto spoluzaložil a řídí startup Liftago, který poskytuje alternativu k vlastním autům v centrech měst.

Daniel Rys ("uživatel" Airbnb), který zapojením do systému pronajímá své byty. 
Daniel jako velmi mladý nastoupil po revoluci do tehdy prvního nadnárodního hotelového řetězce HILTON INTERNATIONAL, kde působil několik let, od základních pozic až po zástupce manažera restaurace. Poté odešel s týmem kolegů do společnosti Radisson SAS, která v té době navracela k životu po rekonstrukci slavný pražský hotel ALCRON. Dalším kariérním stupněm byla práce v nadnárodní společnosti poskytující služby v nově rostoucích business centrech.
Korporátní cestu opustil z pozice ředitele segmentu služeb pro BC před několika málo lety, a to na základě prezentace AIRBNB, které se účastnila jeho žena v Londýně, a zapojil se do prostředí ekonomiky, která pro něj byla zcela nová…

Pro odlehčení uvidíte jako bonus krátké a vtipné vystoupení dívčí stand-up skupiny Koko Comedy.


Členové ADMEZ poté absolvují cca třicetiminutovou oficiální část valné hromady a po ní bude následovat raut a dobré víno.

Akce je zdarma. Podmínkou je potvrdit účast do 15. dubna včetně.
Počet míst je omezen!


Hlaste se na info@admez.czArchiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma