Úvod > Aktuality > CEMOD-CZ mění majítele

CEMOD-CZ mění majítele

2. 5. 2016
Skupina 3SI Group na základě zveřejněného transformačního procesu schválila prodej společnosti CEMOD-CZ Petru Wagnerovi, generálnímu řediteli firmy od roku 2010, a dalším dvěma současným manažerům společnosti. Tento prodej vstoupil v platnost 29. dubna 2016.
Společnost založená v roce 1967 (původně jako Magnet Pardubice) dlouhodobě patří k nejvýznamnějším hráčům v oblasti zásilkového prodeje zejména v České a Slovenské republice s aktivitami také v dalších zemích střední a východní Evropy. Rovněž se řadí k největším internetovým prodejcům v segmentu svých zákazníků, což je pozice, která otevírá novou kapitolu padesátileté historie společnosti.

CEMOD-CZ je nyní českou a slovenskou jedničkou mezi katalogy a weby se zbožím pro domácnost pod značkou Magnet-3Pagen a jedním z největších prodejců módy pod křídly obchodních konceptů Blancheporte a Modino. Díky svým kolekcím aktualizovaným pro každou sezónu, exkluzivním online nabídkám a množství dalších partnerů prodává CEMOD-CZ výrobky a cenově dostupnou módu určenou zejména ženám, které chtějí nosit stylové oděvy odrážející jejich individualitu.
Společnost CEMOD-CZ se kromě katalogové nabídky důsledně strategicky zaměřuje na internetový maloobchod, každý měsíc její weby navštíví více než 600 tisíc individuálních návštěvníků a téměř polovina obratu společnosti je vygenerována na internetu. Tato čísla jsou výsledkem úspěšného transformačního programu, který probíhá již několik let. Společnost každý rok zpracovává okolo 700 tisíc objednávek a dosahuje půlmiliardového obratu.
Kromě maloobchodních aktivit společnost poskytuje služby jiným firmám, zejména v oblasti skladování, přípravy a balení zásilek, zpracování vratek, vedení zákaznického oddělení a podobně, a to jak pro české, tak i zahraniční společnosti.
Prodej společnosti CEMOD-CZ proběhl 29. dubna 2016 a kupující převezme všechny stávající zaměstnance.
„Nyní, když jsme dosáhli stabilní finanční situace, silně rosteme v oblasti online obchodu a umíme poskytovat kvalitní a spolehlivé služby jiným partnerům z oblasti zásilkového a online obchodu, jsme skvěle připraveni posílit svou pozici na rostoucím maloobchodním elektronickém trhu a v dalších segmentech v rámci střední a východní Evropy, těžit a využít našeho potenciálu, abychom se vší pokorou byli i nadále v našich aktivitách úspěšní“ říká Petr Wagner, generální ředitel CEMOD-CZ.
 
 


Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma