Úvod > Aktuality > Český direkt & Promo 2013

Český direkt & Promo 2013

1. 3. 2013

 

Letošní ročník přináší pár drobných úprav, zejména co se týká postupu při přihlašování projektů. „Nejdůležitější je přesnější specifikace průvodních materiálů ke kampaním a proces jejich odevzdání,“ říká Michal Charvát, z iBTL sekce při AKA, která je spoluorganizátorem soutěže a dodává: „Jako vždy doporučujeme přihlašovatelům pečlivě si pročíst Kroky k přihlášení a další informace na našem webu.“

„V letošním roce také pokračujeme ve vylepšování vizuálního stylu soutěže a to mimo jiné v rámci našich nových webových stránek www.ceskydirekt.cz,“ doplňuje další z pořadatelů Tomáš Hájek z asociace ADMEZ. Stránky jsou nyní nejen modernější, ale především přehlednější a uživatelsky přívětivější.

Předsedou poroty bude i letos Graeme Murray. Jména ostatních porotců odhalí pořadatelé v průběhu března. Slavnostní vyhlášení proběhne na přelomu května a června tak, aby měli vítězové jednotlivých kategorií dostatek času na přípravu pro IMC European Awards, kam mají právo postoupit a porovnat se s evropskou špičkou.

 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma