Úvod > Aktuality > Co nového v sítích?

Co nového v sítích?

24. 2. 2017
Zveme vás na březnový seminář Eshop clubu na téma:
Co nového v sítích?

Sociální sítě jsou dnes součástí našeho života a ve firmách součástí marketingových aktivit. Protože ve všech sítích se stále něco děje a objevují se novinky a vylepšení, je důležité být v obraze.

Školit bude Eliška Vyhnánková, krotitelka sociálních sítí.

Eliška se s námi podělí o aktuální informace, novinky, trendy a čísla ze social media marketingu.
Jaké sociální sítě jsou v současné době aktuální a důležité?
Kam se posunuly možnosti jejich využití v marketingu a jaké kampaně ji v poslední době zaujaly?
Co bude dál?

Vše se dozvíte na našem dvouhodinovém semináři, který patří sice do série Eshop clubu, ale účastnit se ho může každý z jakékoli firmy.

Datum: 21. březen 2017 od 14:00 do cca 16:00 hodin
Místo: Inspiration HUB, Jankovcova 49, Praha 7, budova C, 2.patro

Hlaste se u Anny Kaldararové:
+420 606 032 165 , anna.kaldararova@dark-side.cz 

Zdarma pro členy ADMEZ
Ostatní platí 500 Kč / osoba (bez DPH).

P.S. Kdo je Eliška Vyhnánková?

Živí se jako konzultantka v oboru sociálních médií. Nabízí poradenství a odborně vedená školení  o využití sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. ve firmách i pro jednotlivce. Svým klientům předává znalosti z dlouholeté praxe. Před odchodem na volnou nohu v červnu 2013 pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se kromě jiného starala také o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí.
Ve volném čase je hlavně geekem s láskou k filmům, seriálům, knihám …, speciálně těm se sci-fi tématikou. Více jak šest let byla spolumajitelkou firmy FAN BASE, která je zaměřená na filmový a seriálový merchandising a pořádá akce se zahraničními (i českými hosty) pod značkou Stars in Prague. Od roku 2001 do května 2015 byla vedoucí projektu Czech Star Wars Universe, který sdružuje české a slovenské fanoušky Hvězdných válek, pořádá pravidelné akce a setkání a zastřešuje další aktivity kolem tohoto filmového fenoménu. Od prosince 2015 je součástí startupového projektu Filmtoro.com. Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma