Úvod > Aktuality > Trendy a inspirace

Trendy a inspirace

10. 3. 2017

Dovolujeme si Vám připomenout konferenci Evoluce byznysu s podtitulem Multichannel & Trendy & Nová ekonomika, která se sejde letos již popáté, i když opět s jiným názvem. Zveme vás na přehlídku aktuálních témat z oblasti multikanálového prodeje a marketingu. Ale hlavně - společně s vizionáři, zkušenými podnikateli i zástupci startupů - prodiskutujeme moderní trendy v oboru a nové obchodní modely.
Chcete-li poznat netradiční nápady z různých oblastí byznysu, načerpat inspiraci pro svoje podnikání nebo poznat zkušené matadory, kreativce i provokatéry, pak navštivte naši konferenci!

KDY a KDE?

Konference, kterou spolupořádají asociace ADMEZ a agentura DARK SIDE, se koná 23. března 2017 v budově OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4.

S KÝM?

Program otevře Tomáš Krásný (Blue Strategy) se svým pohledem na současný stav a blízkou budoucnost spotřebního trhu. V úvodním bloku s ním dále vystoupí Jan Hubík (Paralelní Polis) s přednáškou o kryptoanarchii, Lukáš Bašta (The Hive) představí trendy v influencer marketingu a Tomáš Jindříšek (DARK SIDE) ukáže splývání content marketingu, PR a digitálu.

Druhá část programu bude věnována takzvané sdílené ekonomice. O své zkušenosti se s vámi podělí například Lucie Tvarůžková (Zonky.cz), Juraj Atlas (Liftago), ale také zástupce nového projektu Robeeto.com Stanislav Koukal.

Odpolední část programu bude rozdělena do dvou paralelních bloků.
První z nich bude zaměřen na speciální moderní směry, například možnosti hybridní televize, druhý pak na nejúspěšnější kampaně multikanálového marketingu, které uspěly v českých i evropských soutěžích. Uvidíte další zajímavé řečníky, jakými jsou Jan Dvořák (Geometry Global), Richard Stiebitz (Wunderman), Lukáš Kokoška (Grand IT) a řada dalších.
Kompletní program a další informace najdete zde:

JAK SE REGISTROVAT?

Pokud se registrujete do 10. března 2017, je cena vstupenky 3900,- Kč bez DPH.
Při registraci od 11. března pak cena vstupenky činí 4900,- Kč bez DPH.
Členové ADMEZ mohou využít slevy až 80 procent!

Těšíme se na Vaši účast!

 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma