Úvod > Aktuality > Ecommerce Forum se blíží

Ecommerce Forum se blíží

5. 5. 2017
Máte něco společného s e-commerce? Ať už z pohledu manažerského, strategického, marketingového, logistického nebo jakéhokoli jiného?
Pak jste už jistě slyšeli o konferenci Ecommerce Forum, která letos oslaví svůj jubilejní 10. ročník! Letošní podtitul „Inovace v e-commerce“ ale slibuje, že se minulostí rozhodně zabývat nebudeme!
 
Zapamatujte si proto datum 1. až 2. června 2017, kdy se v příjemném prostředí Hotelu Sladovna v Černé Hoře necelých 20 km od Brna sejde nejen česká e-commerce špička. V rámci CEE Summitu si budete moci poslechnout tipy a zkušenosti hostů z Německa, Slovenska, Maďarska nebo Rumunska.

Na letošním E-commerce foru představí více než dvě desítky řečníků. Jako keynote speakery přivítáme Gabrielu Lungu, globální šéfku marketingu Notino, dále Tomáše Havryluka, místopředsedu představenstva Alza.cz a Dušana Murča, country managera Martinus.cz.    

Kdo dále vystoupí?
Marius Lazarescu, ředitel Google Engage Platinum agentury Today’s, představí rumunský e-commerce trh pro všechny, kdo uvažují o expanzi do této země. Jaroslav Chrapko, CEO Dedoles, ukáže, jak přistupovat k marketingovému mixu při expanzi, a Josef Dvorský, výkonný ředitel SAEC pohovoří o trendech na slovenském trhu.
 
Německému e-commerce trhu se bude věnovat Michael Nitsche z univerzity v Lipsku, který kromě akademické půdy působí i v Händlerbund – největší asociaci online obchodu v Evropě. Katrin Varga, marketingová manažerka Regiotoy z Maďarska poradí, jak s e-shopem dosáhnout 200% růstu každý rok a Ondřej Klega z Acomware pro změnu pohovoří o budování značky v případě online obchodů. Těšit se můžete i na další řečníky a panelisty!
 
Samozřejmostí je dobré jídlo a pití, tradicí už se stala také páteční afterparty s živou hudbou, která skýtá řadu příležitostí pro neformální setkání s kolegy z oboru.
Více informací o konferenci na www.ecommerceforum.cz.
 
Pokud to stihnete do do 22. 5. 2017, je cena vstupenky 3900 Kč bez DPH. Od 23. 5. 2017 pak činí cena registrace 4900 Kč bez DPH. 
Členové ADMEZ mají slevu až 80 procent!
 


Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma