Úvod > Aktuality > Seminář Eshop clubu

Seminář Eshop clubu

5. 9. 2017

SEMINÁŘ BYL ZRUŠEN
Děkujeme za pochopení...
 

Zveme vás na první podzimní seminář Eshop clubu, kterým otvíráme další vzdělávací sezónu. Věříme, že se vám naše nabídka bude líbit:

Datum a místo: 19. září od 14 do cca 16 hod., Divadlo Troníček, Vladislavova 22, Praha 1, mapa:

Téma 1: Šetření Evropské Komise v oblasti e-commerce
Miroslava Kuklincová (advokátka, Deloitte Legal)

Evropská Komise v květnu uzavřela odvětvové šetření v oblasti elektronického obchodu se spotřebním zbožím a digitálním obsahem (e-commerce). Výsledky byly shrnuty v závěrečné zprávě Komise, která se snažila v rámci sektorového šetření odhalit a popsat překážky bránící spotřebitelům pořizovat zboží a služby online napříč členskými státy, aby s nimi mohla účinně bojovat. Seznámíme vás s šetřením, které proběhlo mezi více než 1 900 subjekty napříč všemi členskými stát.  Jeho zjištění tak nelze brát na lehkou váhu!

Téma 2: Nenechte si vzít svůj eshop
Stačí pár ústupků, a najednou zjišťujete, že ve svém eshopu nejste obchodníkem, ale prodavačem v režii velkých hráčů. Přitom by často stačilo mluvit se zákazníky! 
„Dělají to všichni, tak proč ne já?“ Napodobovat je lidské, občas se ale vyplatí podívat na svůj e-shop očima prostého spotřebitele. Co se změnit dá hned, co by stálo za námahu a co teď prostě „nejde“? A proč?
Jan Havlíček, creative director Dark Side s mnohaletou agenturní praxí, vás nepřijde poučovat, ale vyzvat k otevřené diskusi a možná i polemice se svým pohledem na věc.

Co je Eshop club?
Série pracovních seminářů asociace ADMEZ určených nejen pro eshopy, ale pro jakékoli zájemce o konkrétní téma. Probíhají 8x až 10x ročně. Členům asociace nebo Eshop clubu ADMEZ náleží v rámci členských poplatků další služby a informační servis.

Zdarma pro členy ADMEZ a pro předplatitele Eshop clubu.
Ostatní platí 500 Kč (cena bez DPH).

Hlaste se na info@admez.cz 
Těšíme se na vaši účastArchiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma