Úvod > Aktuality > TOP Supervizor

TOP Supervizor

16. 4. 2018

Naše členská firma Santia vyhlašuje u příležitosti 15. výročí Santia Workshopu soutěž o nejlepší supervizory TOP Supervizor 2018. Zveme vás již na 4. ročník soutěže.

Pravidla soutěže
* Do soutěže může každé kontaktní centrum jmenovat supervizory/teamleadry (dále jen supervizor).

* Supervizor musí mít nejméně 1 rok praxe v oboru.

* Nominaci může zaslat: vedení kontaktního centra, nadřízený supervizora, jeho tým nebo i sám supervizor, pokud si nechá nominaci schválit vedením.

* Nominace musí být na formuláři, který najdou uchazeči zde a bude doplněná zajímavým motivačním dopisem (max. 1 A4).

* Nominace může být za dlouhodobý přínos kontaktnímu, za mimořádný čin, etické chování, přínos oboru, mimořádný přínos pro tým, manažerské nebo odborné kompetence. Nominace se neudělují za běžné plnění pracovních povinností.

*Termín přihlášek maximálně do 30.4.2018

*Všechny nominace vyhodnotí nezávislá komise a se třemi finalisty se natočí krátký medailonek, který bude uvedený na sociálních sítích, pořadí vítězů pak rozhodně publikum na 15. výročním Santia workshopu.

* Publikum na workshopu tajným hlasováním určí pořadí a vybere vítěze, kteří si odnesou pohár Santie, dárky od našich partnerů a budou zařazeni do Síně slávy a získají hodnotné věcné dary.

Santia workshop
Jako partner si dovolujeme vás současně pozvat na tradiční, v pořadí již patnáctý Santia Workshop INSPIRACE BEZ HRANIC, ze kterého se stala skvělá konference.

Setkáte se s báječnými přednášejícími, v panelové diskuzi společně zhodnotíme minulost a hlavně se zamyslíme nad budoucností kontaktních center. CC a KC. Součástí programu bude též vyhlášení vítěze soutěže Top supervizor, kde oceníme práci středního managementu.

Santia slaví krásných 20 let. Její tým bude potěšen, když toto výročí oslavíte s ní.

 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma