Úvod > Aktuality > ADMEZ partnerem soutěže

ADMEZ partnerem soutěže

15. 3. 2014

ADMEZ je partnerem soutěže TOP SUPERVIZOR 2014, kterou společnost Santia vyhlašuje k příležitosti 11. výročí Workshopu pro supervizory.

Pravidla soutěže:

1. Do soutěže může každé call centrum/kontaktní centrum jmenovat nejvíce 2 supervizory/teamleadry (dále jen supervizor).

2. Supervizor musí mít nejméně 1 rok praxe v oboru.

3. Nominaci může zaslat: vedení CC, nadřízený supervizora, jeho tým nebo i sám supervizor, pokud si nechá nominaci schválit vedením CC.

4. Nominace musí být na formuláři, který najdou na webu www santia.cz a bude doplněná zajímavým motivačním dopisem (max. 1 strana A 4).

5. Nominace může být za dlouhodobý přínos CC, za mimořádný čin, etické chování, přínos oboru, mimořádný přínos pro tým, manažerské nebo odborné kompetence. Nominace se neudělují za běžné plnění pracovních povinností.

6. Termín přihlášek do 14. 4. 2014.

7. Všechny nominace vyhodnotí nezávislá komise a 3 finalisté se představí na 11. workshopu pro supervizory dne 14. 5. 2014.

8. Během krátké kreativní prezentace (cca 10-15 minut) popíší uchazeči zajímavě své zásluhy a budou se snažit přesvědčit publikum o svých kvalitách a odpovídat na jejich otázky.

9. Publikum tajným hlasováním určí pořadí a vybere vítěze, kteří si odnesou pohár Santie, budou zařazeni do Síně slávy a získají hodnotné věcné dary.

 

 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma