Úvod > Aktuality > Tomáš Hájek o E-commerce Foru 2014

Tomáš Hájek o E-commerce Foru 2014

25. 3. 2014

Zeptali jsme se někdejšího zakladatele konference E-commerce Forum Tomáše Hájka:

* Letošní ročník konference bude jiný. Proč změna po šesti úspěšných letech?
Rozhodli jsme se do přípravy ještě více zapojit naši konferenční radu. Víc hlav víc ví. A při kreativním jednání rady na začátku letošního roku jsme vznikl nový koncept, který vedle tradičních přednášek klade důraz na pracovní workshopy a ještě více dbá na networking.

* Proč Brno?
Je to změna. Brno je skvělé město a sídlí v něm řada zajímavých internetových firem a e-shopů. A navíc z Prahy do Brna je to dvě hodiny cesty, tak proč bychom my pražáci nemohli jet do Brna, když do Prahy jezdili účastníci i z Košic?

* Na co se mohou účastníci těšit?
Chtěli jsme, aby si mohl vybrat doslova každý. Díky paralelním workshopům si na své přijdou jak začínající e-shopaři, tak ostřílení internetoví obchodníci. Důležité je ale, že konference není určena výhradně e-shopům. Volili jsme témata „přesahová“, určená i pro klasické retailery, kteří po elektronické komerci teprve pošilhávají, nebo též pro výrobce, marketéry firem a další. Proto se například bude v jednom sále hovořit o budování e-shopu, zatímco v jiném o jeho prodeji.

* Kdo na konferenci vystoupí?
Snažili jsme se účastníkům namíchat to nejlepší konferenční menu. Program odtajníme za pár dní. Řeknu jen, že vystoupí skvělí domácí i zahraniční řečníci a mentoři. Musím ale upozornit, že konference není jen o přednáškách a workshopech. Večerní zábava první konferenční den nabízí dostatek prostoru pro networking, tedy navazování a upevňování obchodních kontaktů.                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma