Úvod > Aktuality > Hlašte se do Czech CC Award

Hlašte se do Czech CC Award

9. 10. 2014

První přihlášky do soutěže Czech Contact Center Award již dorazily. Znovu připomínáme, že jde o první ročník soutěže, které se mohou zúčastnit různá kontaktní či zákaznická centra bez ohledu na povahu či velikost. Smyslem soutěže je nejen porovnání projektů z oblasti hlasové komunikace. Soutěž klade důraz při hodnocení na kvalitu práce a posiluje tak image oboru.  
„Soutěž Czech Call Center Awards je jednou z mnoha aktivit, které pro call centra děláme. Chceme se dále věnovat tomuto segmentu trhu a v oblasti vzdělávání, certifikací a soutěží podporovat kvalitu callcentrového byznysu a kultivovat trh,“ říká Tomáš Hájek, výkonný ředitel ADMEZ.
Soutěž přijímá přihlášky do 31. října 2014. Během listopadu bude projekty hodnotit odborná porota a výsledky soutěže budou zveřejněny 27. listopadu na konferenci Call centra 2014.
Soutěž reflektuje i nové trendy. Proto jednou z kategorií jsou „New media“, kam mohou zákaznická centra přihlašovat například projekty z oblasti zákaznické péče na sociálních sítích.

Více informací...
Přihláška do soutěže...Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma