Úvod > Aktuality > Přijďte na Franchise Day!

Přijďte na Franchise Day!

29. 10. 2014

ADMEZ doporučuje konferenci Franchise Day Prague / FrAMchise Day, která se koná již pošesté, tentokrát 13. listopadu 2014 v paláci OKsystem, Praha 4.
Jde o klíčovou konferenci o franšízingu, novinkách a trendech v síťovém podnikání.

Program akce otevírá hlavy a okysličuje mozky, propojuje navzájem obory, obchodní modely, firmy a lidi, upozorňuje na perspektivní a inspirativní nápady, novinky i trendy. 

Jste podnikatel nebo manažer nebo investor a hledáte řešení nebo inspiraci pro Vaše zítřejší podnikání? Přijďte si vybrat správnou formuli úspěchu, která vám dá nový směr a změní váš život. Objevte svou životní šanci a následujte ty, kteří už podnikají úspěšně. 

Letos se na konferenci představí 6 nových master-licencí z USA, 3 české franšízové novinky a několik dalších osvědčených způsobů podnikání na klíč!

Jste obchodník? Seznamte se s nejnovějšími trendy, které dnes franšízingem a obchodem hýbou.

Klíčové téma letošní konference je: Příležitosti a ohrožení obchodních značek v digitálním mobilním světě.

Přední internetoví podnikatelé, publicisté, vizionáři a experti na marketing vám v průběhu konference názorně ukáží, jak nástup chytrých mobilních telefonů ve spojení s internetem zcela zásadně změnil způsob, jakým dnes obchodníci i zákazníci uvažují, jak se od základu změnila některá tradiční odvětví a jak se přepisují zavedené obchodní modely i letité dodavatelsko-odběratelské vztahy. Přijďte se dozvědět, co byste o spojení digitálních technologiích a byznysu měli vědět dnes a co zítra nebude radno přehlížet.       

Podnikáte? Objevte řešení, která dodají vašemu podnikání větší rychlost, velikost, kvalitu a ziskovost. Poznat můžete 25 předních franchise-friendly firem a projektů, které podporují síťové podnikání a nabízejí konkurenční náskok a výhodu.

Rezervujte si svůj "Franchise Day" pro originální a chytré recepty na úspěch ... buďte ve správnou chvíli na správném místě a se správnými lidmi.

Kompletní program a veškeré další potřebné informace najdete na webových stránkách akce:  www.franchiseday.cz   

 

 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma