Úvod > Aktuality > Soutěž Český Direkt & Promo otevřena pro přihlášky

Soutěž Český Direkt & Promo otevřena pro přihlášky

6. 3. 2015

ADMEZ a AKA vyzývají k účasti na třináctém ročníku soutěže Český Direkt & Promo. Nevynechejte tuto soutěž, která je vhodnou arénou pro poměřování aktivačních kampaní, přímé a digitální komunikace. Důležitým hodnotícím kritériem jsou v ČD&P vedle strategie a kreativity také výkony a výsledky kampaní. Pokud tedy dokáže vaše strategie a kreativita klientům výsledky přinést, je ČD&P to správné místo, kde se tím pochlubit.

V letošním roce jsme rozšířili počet kategorií na 10. Novou čistě digitální kategorií jsou Sociální média, u které bude porotu zajímat, jak dokážete spolu se zadavateli využít potenciál sociálních sítí a médií pro komunikaci značek, a jak dokážete propojit sociální myšlení s aktivací značek.

Stále ještě nelámeme hůl nad kategorií "Loajalitní a dlouhodobý marketing" i přesto, že je každoročně nejméně obsazovaná a často končí i bez jakéhokoliv ocenění. Chceme tím vyjádřit naději, že zaměření nikoliv na krátkodobé úspěchy, ale právě na dlouhodobé budování značek a vztahu k nim nabere opět dech a uvidíme zde více vynikajících prací z vašich agentur.

Zařaďte se mezi velmi pestrou směs agentur, které vyhrávají v ČD&P i ty nejvyšší ceny. Ukažte, že i vaše kreativní týmy rozumí tomu, že nejúčinnější formy komerční komunikace se přesouvají od masových médií k více subtilním formám, kanálům a nástrojům.

V soutěži mohou vedle velkých kampaní uspět i práce se zcela nepatrnými rozpočty postavené na jednoduchém, ale dobrém a účinném nápadu. Pro ty nejmenší rozpočty je opět připravena kategorie „Nízkorozpočtové kampaně“. Každou práci je možné přihlásit do dvou kategorií a zvýšit tak dvojnásobně pravděpodobnost úspěchu. Letos jsme znovu v sekci aktuality zveřejnili text předsedy poroty, který v něm uvádí velmi přehledně tipy, jak přihlášku do soutěže zpracovat, aby v ní mohla obstát.

https://ci6.googleusercontent.com/proxy/RnNZfQn2o2xpggJQqefCOervMbPIci5mujDPJnvl43kv6Rtxjyh5gHN_JKVzeU-aaGz3pePFgxfoAAtZJZNx8mveVTc-11j98EfuAJVcumUenA=s0-d-e1-ft#https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

Termín pro podávání přihlášek je do 31. března 2015.

Kompletní informace: www.ceskydirekt.cz.

 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma