Úvod > Aktuality > ADMEZ partnerem Equal Pay Day

ADMEZ partnerem Equal Pay Day

9. 3. 2015

NEJVĚTŠÍ SETKÁNÍ ÚSPĚŠNÝCH A INSPIRATIVNÍCH ŽEN V ČR! PŘIDÁTE SE?

Jste žena, která chce uskutečnit své plány, která chce žít život, kde kariéra, rodina i spokojenost ze společenského i finančního ohodnocení má svoje nezpochybnitelné místo?

Využijte obrovskou šanci prožít neopakovatelné dva dny plné zkušeností, SILNÝCH PROFESNÍCH I ŽIVOTNÍCH PŘÍBĚHŮ, SDÍLENÍ  A SETKÁVÁNÍ.

TADY ROZHODNĚ NESMÍTE CHYBĚT!

Úspěšné ženy českého byznysu a mimořádné osobnosti pomohou zodpovědět  otázky, které vaše cesta za kariérou přináší.

Přijďte se spolu s tisícovkou dalších žen nabít energií úspěchu .

6. ročník EQUAL PAY DAY v České republice se bude konat 17. a 18. dubna 2015 v hotelu Clarion Congress Hotel Prague.

Akce je letos poprvé dvoudenní, přináší cenné informace nejen všem ženám, které se chtějí osamostatnit, seberealizovat se, být nezávislé na trhu práce a umět své schopnosti a znalosti opravdu zúročit, ale je určena také pro management a vlastníky firem, HR odborníky, CSR odborníky, aktivní ženy v kariéře a podnikatelky a profesionálky.

Dny plné ženské energie odstartuje v pátek v 8:45 prezidentka pořádající organizace Business & Professional Women Lenka Šťastná a vystoupí na ní mimo jiné i další inspirativní a silná žena, Mgr. Věra Jourová, česká politička, podnikatelka a právnička, která od listopadu 2014 působí jako komisařka pro spravedlnost, ochranu spotřebitelů a otázky rovnosti pohlaví v Junckerově evropské komisi. Dozvíme se ale i inspirující příběh Shigeri Takamatsu, marketingové ředitelky v Cartieru, i to, jak tato světově úspěšná manažerka vyřešila známé dilema rodina a kariéra.  

„Příběhy žen v kontextu jejich životních zkušeností a současné kariéry je to, co bychom chtěly nabídnout především. Chceme propojit ženy dohromady, ty které už určitou cestu ve svém životě prošly, mohou usnadnit život svým následovnicím. A na to se zaměřuje jak konference, tak hlavně druhý den, který je věnován mentoringu“ vysvětluje prezidentka pořádající organizace Business & Professional Women Praha II (BPW) Lenka Šťastná.

Sobotní setkání s úspěšnými manažerkami a podnikatelkami, tzv. speed mentoring, bude zahájen v 8:30 registrací a již v 9:00 se společně sejdeme u kulatých stolů, kde spolu s mentorkami budete moci diskutovat na nejrůznější témata. Letošní ročník nabídne celkem 5 mentoringových bloků a 60 mentorek, mezi nimiž se objeví významné ženy českého byznysu ze státní i soukromé sféry, jako například Drahomíra Mandíková, Ředitelka firemních vztahů a komunikace pro Českou a Slovenskou republika v Plzeňském Prazdroji, Barbora Chuecos, Generální ředitelka Mary Kay pro Českou a Slovenskou republiku nebo Radmila Pinkavová Jirkovská, Ředitelka sekce řízení lidských zdrojů CET 21 spol. s.r.o. a mnohé další. Mentoring je určen pro všechny ženy, které mají zájem rozvíjet svůj profesní, ale i osobní potenciál.

Přijďte podpořit ženy v jejich ekonomické nezávislosti, vydobýt jim skutečně stejná práva a podmínky, vybudovat v nich zdravou sebedůvěru a probudit jejich sílu a energii. To vše zabalené do dvou dnů plných novinek, zkušeností a inspirace.

VÍCE NA WWW.EQUALPAYDAY.CZ

 

 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma