Úvod > Aktuality > CC klub za dva týdny

CC klub za dva týdny

11. 6. 2015

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovolte, abychom vás pozvali na předprázdninový seminář CC klubu, který byste si neměli nechat ujít. 

Datum: 25. červen 2015 od 13:00 do cca 15:30 hodin
Místo konání: Golem Club, Na Perštýně 18, Praha 1
Lokalita je dobře dostupná MHD – stanice Národní třída (metro B a různé tramvaje). Vchod do GC je za rohem z Jilské ulice – zvoňte na „Golem Club“. Jiný zvonek tam ani není.

Program: 
1. Žháři - aneb, jak na problémové obchodníky
Kdo vás umí rozpálit do ruda?  Co se děje u vyhořelých obchodníků?
Každý tým je neustále v pohybu. Všichni dohromady se navzájem ovlivňují - ve výkonu, v náladě, motivaci. Přijďte si zmapovat váš tým a podívat se na hlavní "žháře" - Co chtějí? Proč to chtějí? Co s nimi?
Formou workshopu s Lucií Klouparovou si uděláte přehled o svém týmu, definujeme si hlavní typy, jak s nimi pracovat a maximalizovat jejich přínos. Pomocí pokročilých rozvojových metod si budete moci zažít pozici některého z hlavních "žhářů" a díky tomu lépe pochopíte jejich postoje a chování.

2. Revoluční metoda AgentBalance pro řízení agentů a týmů v call centrech 
Václav Martin a Přemek Piska (Trade Design) vás seznámí s “AgentBalance“ , softwarovým řešením, které umožňuje manažerům kontaktních center získávat nová, jedinečná data o svých podřízených a týmech zaváděním revoluční metody měření psychologických parametrů agentů kontaktního centra. 
AgentBalance zavádí nové metriky, kombinovatelné se stávajícími, a tím vzniká zcela unikátní náhled na agenty a styl práce s nimi. S AgentBalance můžete efektivně předvídat a snižovat fluktuaci agentů, identifikovat rušivé prvky v týmech a zvýšit celkový výkon a spokojenost.

Co je CC klub?
CC klub je série odpoledních pracovních seminářů (nejen) pro call centra. Někdy jde o klasické přednášky, jindy o workshopy nebo panelové diskuze. Účastníci se seznamují s novými trendy, technologickými novinkami, metodami práce manažerů, teamleaderů, trenérů. Neformální diskuze, výměna zkušeností a networking jsou společnými znaky těchto klubových setkání.

Zdarma pro členy ADMEZ. Nečlenové platí 363 Kč (včetně DPH) za osobu.

Hlaste se stručně na info@admez.cz Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma