Úvod > Aktuality > Amazon na naší konferenci!

Amazon na naší konferenci!

20. 7. 2015

Vážení členové, nečlenové, kolegové, přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na 8. ročník konference E-commerce Forum, která nese podtitul Eshopy pod povrchem, aneb o čem se tolik nemluví. 

Cílem pořadatelů konference - asociace ADMEZ a agentury Dark Side - je přiblížit oblasti, které sice nebývají tolik na očích, které ale rozhodně nejsou z pohledu ecommerce zanedbatelné.
Zajímá vás, jaká je role psychologie, práva nebo třeba lidských zdrojů? Jak souvisí s všudypřítomným marketingem? Inspirujte se praxí zkušených eshoperů a marketérů. Máte se skutečně nač těšit!

HOST Z AMAZONU

Díky účasti na konferenci získáte jedinečnou příležitost poznat zástupce světového giganta. Z Amazonu dorazí Raimund Paetzmann a pohovoří o trendech v logistice, ve které je právě Amazon světovým lídrem.

CO VÁS ČEKÁ?

Konferenci odstartuje Pavel Janeček (Genesys), který bude zkoumat, proč lidé opouštějí nákupní košíky. Marek Krška (NetDirect) pohovoří o trendech v prezentaci zboží v eshopech. Pohled právníka na stejné téma, které souvisí s autorským zákonem, obstará Ivan David (KMVS).

Ve druhém konferenčním bloku vystoupí kromě hosta z Amazonu dva zástupci z řad obchodníků - Petr Tureček (CeWe Color) a Petr Billy (Alpine Pro). Slovo právníka k často diskutovaným všeobecným obchodním podmínkám obstará opět Ivan David.

Po obědě se od Magdy Divišové (Online People) dozvíme o hledání kvalitních lidí pro eshopy a z trochu jiného pohledu se na práci podíváme s koučem Jaroslavem Průšou, který představí způsob, jak se z toho všeho nezbláznit.

Poslední programový blok obstarají náročná témata Efektivní newslettery od Jana Daniela (Q2 Interactive) a Vytěžování zákaznických dat, o kterém pohovoří Jiří Štěpán(EtNetera Activate). Právnický vstup na téma osobní údaje a elektronická komunikace obstará Petr Kůta (KMVS).

TERMÍN A MÍSTO

Konference se koná 3. září 2015 v OKSystem, Na Pankráci 125, Praha 4.
Program začíná již v 8:50 hodin, registrace od 8:20 hodin.


AFTERPARTY

Konec přednášek neznamená konec konference. Na afterparty můžete v rámci networkingu prodiskutovat u sklenice vína nebo nad talířem grilovaného masa s některými řečníky vše, co vás zajímá.

CENA

Cena vstupenky na konferenci do 14. srpna 2015 včetně je 3900 Kč bez DPH.  
Od 15. srpna je cena 4900 Kč bez DPH.

Členové ADMEZ mohou využít slevy až 80 procent!

Kompletní informace o konferenci najdete zde: www.ecommerceforum.cz


Těšíme se na vaši účast!

Anna Kaldararová

    Event Manager
    +420 606 032 165
    anna.kaldararova@dark-side.cz
Dark Side a. s./ ADMEZ
    Malá Štupartská 7
    110 00  Praha 1
    www.dark-side.czArchiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma