Úvod > Aktuality > Koučování životem

Koučování životem

20. 9. 2015
Hned na počátku října ADMEZ pořádá zajímavý seminář Koučování životem.
Zařadili jsme jej do série Eshop clubu, ale netýká se jen eshopistů, ale každého. Seminář, který povede vynikající Radvan Bahbouh se koná ve čtvrtek 1. října od 15:00 do cca 16:30 hodin v Golem clubu, Na Perštýně 18, Praha 1.
 
Radvan říká: Life coaching, čili koučování života, je dnes poměrně zavedenou disciplínou pro lidi, kteří se chtějí systematicky rozvíjet. Řada mých klientů vyžaduje tento typ koučování. Tentokrát však nebudu mluvit o koučování života, ale o koučování životem. V jakých zlomových momentech jsem měl pocit, že se rozvíjím, i když jsem to původně neplánoval.
 
Radvan vystudoval psychologii, medicínu, matematickou statistiku a teorii pravděpodobnosti. Od roku 1993 se začal věnovat výzkumu komunikace v týmech. Pro tento účel vytvořil metodu sociomapování. Zároveň se věnoval i jednotlivcům jako terapeut i jako kouč. Založil a odborně vede společnost QED GROUP a.s., která se zaměřuje na psychologický servis firmám. Od roku 1995 přednáší na Univerzitě Karlově psychologii osobnosti, metodologii psychologie, manažerskou psychologii a psychologii vyjednávání. Je autorem knih Pohádka o ztracené krajině, Pohádka o barvách a Sociomapování týmů.
 
Určeno pro členy ADMEZ, E-shop clubu a partnery asociace. 
 


Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma