Úvod > Aktuality > Konference Call centra

Konference Call centra

12. 10. 2015

Oslavte s námi 15. ročník konference Call centra. Společně se podíváme na oborové trendy, řízení provozu, otázky kvality a efektivity. Pod drobnohledem špičkových odborníků uvidíme personál call center ve všech souvislostech.
Vrcholná oborová akce roku vám přinese nové poznatky z byznysu, setkání se špičkami z oblasti kontaktních center, nové kontakty. Setkáte se s vítězi soutěže Czech Contact Center Award. Navíc každý účastník obdrží publikaci Kontaktní centra v ČR 2015/16.

CO VÁS ČEKÁ?
Konferenci zahájíme trendovou prezentací Zdeňka Bohuslava a Tomáše Dočekala z OpenOne, kteří prozradí zajímavé výsledky z jejich benchmarkingu. Na ní naváží vizionáři - Jeroen Hollestelle (Teleperformance) a Lenka Bartizalová (BlueLink International) a přednesou své vize o budoucnosti kontaktních center a jejich řízení.
Druhý programový blok se bude týkat zejména kvality a efektivity práce v call centrech a vlivu moderních technologií. Vystoupí v něm Leona Schovancová,Petr BucherKateřina Sorbiová (USU Software) a kolegové z České spořitelny Přemysl Šťastný a Petr Vaverka
Po obědě společně absolvujeme panelovou diskuzi ředitelů a vyhlásíme vítěze soutěže Czech contact center award. Následovat bude velmi zajímavý blok o lidech v kontaktních centrech, jejich životnosti, motivaci, psychice a emocích. Kromě kolegů z Trade Designu vystoupí samé ženy – Hanka Ondrušková(VOX), Květa Santlerová a Aneta Langrová (Santia). Jak jinak, když jde o náročná témata…

TERMÍN A MÍSTO
Konference se koná 5. listopadu 2015 v OKSystem, Na Pankráci 125, Praha 4.
Program začíná v 9:00 hodin, registrace od 8:30 hodin.

AFTERPARTY
Konec přednášek neznamená konec konference. Na afterparty můžete v rámci networkingu prodiskutovat u sklenice vína nebo limonády vše, co vás zajímá.

CENA
Cena vstupenky na konferenci do 24. října 2015 včetně je 3900 Kč bez DPH.  
Od 25. října je cena 4900 Kč bez DPH.
Členové ADMEZ mohou využít slevy až 80 procent!

Kompletní informace o akci najdete na konferenčním webu.

Těšíme se na vaši účast!Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma