Úvod > Aktuality > Zveme na LDO

Zveme na LDO

14. 10. 2015

Připomínáme Vám, že příští týden proběhne další díl diskusního seriáluLa Degustation Online, který pořádá Asociace BIZ.
Hovořit a diskutovat budeme tentokrát na téma "Inzertní/Reklamní strategie pro e-shopy aneb 5 cest jak využít online inzerce pro e-shop," tedy o tom,jak získat nové zákazníky. 

V rámci programu nastala drobná změna, místo Marka Kršky z NetDirectu se představí Radek Swazcyna, a dále beze změn Jakub Drahokoupil z H1.CZ a Karel Rujzl z PeckaDesign. V panelové diskusi se připojí Dan Svoboda z FoundMissing. Akci bude moderovat Tomáš Hájek z ADMEZu.

Provozujete eshop nebo se jako digitální agentura podílíte na jeho prosazení na trhu? Hledáte optimální reklamní online strategii? Nebo se chcete jen inspirovat a získat nové informace z oblasti ecommerce, která vládne internetu? Ve třech krátkých prezentacích budete mít příležitost poznat zkušenosti profesionálů ze tří různých specializací. První přednáška bude z pohledu firmy, specializující se na vývoj eshopů, druhá pak z pohledu digitální agentury a třetí se bude věnovat zkušenostem k konkrétního renomovaného českého eshopu.

Akce se koná  v úterý 20. října 2015 od 18.00 hod., v prostoráchrestaurace Solidní Jistota (Pštrossova 200/21, 110 00  Praha 1 - Nové Město).

Registrujte se na www.ladegustationonline.cz.

Můžete též akci využít pro setkání s Vašimi klienty, partnery nebo potenciálními klienty a pozvat je svým jménem na tuto akci. Pro registrace více než 3 osob můžete získat výhodnou slevu.

 Archiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma