Úvod > Aktuality > Český vítěz v ECCCO Award

Český vítěz v ECCCO Award

10. 12. 2015

V letošní evropské soutěži kontaktních center ECCCO Award, která se konala ve Varšavě 7. prosince, zvítězil BlueLink International CZ.

Soutěž pořádá ECCCO (European Confederation of Call Centre Organisations). Jejím posláním je popularizovat kvalitní projekty kontaktních center z oblasti hlasové komunikace a online médií. Soutěže se účastní vítězové národních soutěží. Českého zástupce (BlueLink International) nominovala porota v rámci druhého ročníku domácí soutěže Czech Contact Center Award, kterou pořádá ADMEZ.

“Jsme rádi, že vítěz české soutěže vyhrál i na evropském poli,” sdělil výkonný ředitel ADMEZ Tomáš Hájek. “Zajímavé je také, že soutěžní projekt BlueLinku ukazuje na propojování hlasových služeb a online komunikace v kontaktním centru, což je trend posledních let,” dodal Hájek.

BlueLink prezentoval v české i evropské soutěži své zkušenosti a výsledky se zapojením sociálních médií, zejména WhatsApp, do komunikace se zákazníky společnosti Transavia. Přitom na trhu nebyly předchozí zkušenosti  z jiných leteckých společností.

“Náš tým uchopil tento komunikační kanál jednoduše jako výzvu a díky novému myšlení dovedl klienta k úspěchu,” řekla country manažerka BlueLinku Simona Benešová. Tento odvážný, inovativní a inspirující přístup okouzlil porotu z řad členů ECCCO, která rozhodla o vítězi z České republiky.


Pro další dotazy kontaktujte:

Tomáš Hájek, výkonný ředitel ADMEZ, tel.: 603 836 675, e-mail: tomas.hajek@admez.cz
Simona Benešová, site manager, BlueLink International CZ, tel.: 606 707 777, e-mail: SBenesova@bluelinkservices.czArchiv aktualit
ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma