Úvod > Eshop Club > Semináře pro členy Eshop clubu 2012

Semináře pro členy Eshop clubu 2012

 

Zářijový workshop

První workshopový seminář, který Eshop club asociace ADMAZ pořádá pro svoje členy v rámci vzdělávacích a školících akcí pravidelně každý měsíc, se konal 25.9. v prostorách nově zrekonstruovaného business akcelerátoru TechSquare. Nesl se s v duchu téma Aktuální trendy v e-commerce a přednášeli Michal Horák, ředitel agentury PeckaDesign a Eda Krečmar ze společnosti BrandzFriendz.


Fotky z akce:
 

Přednáška mCommerce - Mít či nemít mobilní verzi eshopu? Proč? Jak na mCommerce, jak začít, jak postupovat? od Michala Horáka:

- Prezentaci si můžete stáhnout a prohlédnout ZDE.

 

Přednáška Sociální sítě a jak je mohou eshopy využívat pro komunikaci se zákazníky? od Edy Krečmara:

- Prezentace ke stažení je ZDE.

 

 

Říjnový workshop

Říjnový seminář se konal 30.10. 2012 a tématem bylo Právnické desatero pro eshopy: Jak správně vytvořit všeobecné obchodní podmínky a jaké jsou nejčastější prohřešky, formy uzavírání spotřebitelských smluv, právo na odstoupení a s tím spojené důsledky, reklamace zboží, poznatky z řízení s ČOI a zpracování osobních údajů. Přednášeli zástupci advokátní kancelář K.M.V.S. pan Pavel Musil a Petr Kůta.

  

Listopadový workshop

Listopadový seminář s tématem Komunikace s médii nás naučil, jak může eshop efektivě komunikovat (nejen s online) s médii. Od zástupce zpravodajského portálu Aktuálně.cz se účastníci dozvěděli důležité informace ze zákulisí novinářské praxe a zásady, které je třeba při kontaktu s médii dodržovat. Za velmi zajímavé tipy & triky děkujeme!


 

 

 

Prosincový workshop

Prosincový seminář se zabýval tématem "Efektivní e-mail marketing" a vedl ho zkušený e- commerce konzultant, který také sedí ve vedení společnosti Acomware Jan Penkala. Dozvěděli jsme se, jaká je role e-mailu v digitální komunikaci, jaké jsou vývojové trendy v e-mail marketingu, typy e-mailových kampaní a příklady technik, jejich postup při zavádění e-mail marketingu a jejich nástroje. Acomwaru děkujeme za příspěvek do E-shop clubu a budeme se těšit na další setkání v roce 2013.

 

Plán dalších seminářů budeme průběžně aktualizovat. Pokud máte zájem o konkrétní témata či problematiku, pište nám na anna.kaldararova@admez.cz. Těšíme se!
 


ADMEZ je členem Logo ECCCOLogo Fedma