novinka
Co přinesla konference Call centra
16 / 11 / 2023

Co přinesla konference Call centra

Před dvěma týdny proběhla již po třiadvacáté konference Call centra. Podle ohlasů šlo o úspěšný ročník. Co přineslo úspěch?

  • I když konference nejsou jen přednášky, program důležitý je. Ne vždy se povede uvařit tak, aby kuchař i strávníci byli spokojení. Letos se ale určitě povedl daleko lépe než loni. Zásluhu na tom mají Filip Soukup s leadershipovým otvírákem, Nerys Corfield, která přiletěla z Londýna, aby vyložila taje skutečné digitální transformace. Kolegové Radovan Ulej a Jaroslav Martan představili vymoženosti komunikační platformy CPaaS.
  • V bloku případovek Tomáš Brychcín a Martin Giba analyzovali zákaznickou a prodejní komunikaci Seznamu.cz, Jana Pavlisová předvedla "ostrou" zákaznickou podporu v hazardu a žákyně 3.B plzeňské pivovarnické školy Lucie Michálková a Petra Šašková osvětlily prostřednictvím utrženého sluchátka úskalí náborů lidí do call centra. Zaměstnávání handicapovaných osob bylo téma pro Ivana Smejkalová a Stanislav Hyrák a jednoho z operátorů na vozíčku Vítka Kadlece. Náročné téma poté vystřídal kvalitní oběd.
  • V odpoledním programu se objevili dva nejlépe hodnocení řečníci - nejdříve Stefan Kolle s personalizovanou zákaznickou cestou (nejen) v call centrech a v samém závěru programu pak novinář, bavič a sympaťák Milos Cermak se svojí i umělou inteligencí. Mezi Stefanem a Milošem však nuda nebyla. Viděli jsme duel, který předvedli Petr Studnička a Lenka Bartizalova. Zatímco Petr přesvědčoval publikum o výhodách outsourcingu, Lenka vyzdvihovala z různých důvodů klady inhouse řešení. Oba matadoři callcentrového byznysu bojovali slušně a s respektem k druhému. Vždyť se také léta dobře znají. Jaroslav Ille měl těžkou úlohu s prodejem pojištění po takové náročné i zábavné debatě. Zvládl to však s grácií.
  • Řečníci byli dobří. Někdo o trochu lepší, někdo o malinko horší, ale celkově byla většina spíkrů hodnocena velmi dobře. Nezbývá, než jim poděkovat. DĚKUJEME!

další novinky