novinka
Datová snídaně podruhé
12 / 10 / 2020

Datová snídaně podruhé

Umělá inteligence v různých oborech na online semináři...

Zveme vás na online datovou snídani, která se bude konat 21. října 2020 od 9:00 hodin. Každý budeme přibližně hodinku sedět u svého počítače či telefonu, pít čaj či kávu, možná k tomu něco přikusovat a ještě diskutovat s řečníkem. Tím bude Oleg Vojtíšek (data consultant skupiny Publicis), který promluví na téma Umělá inteligence v každodenní praxi ve vaší firmě.

O čem bude řeč? Umělá inteligence jako “elektrifikace” zrychlí každý obor, odhalí spamy v e-mailu, diagnostikuje nádor v těle člověka, rozpozná tváře na letišti, naplánuje trasy v navigaci... AI nám může pomáhat formou predikcí v každodenní praxi. Ukážeme si příklady z každodenního života firmy, například:

  • od prodeje po retenci (který zákazník bude ziskovější, který zákazník chce odejít),
  • od náboru po vyhazov (který zaměstnanec odejde a proč),
  • od risku až ke controllingu (komu dát či nedat úvěr). Neváhejte se připojit!

Co je datová snídaně? Nová akce asociace ADMEZ, kterou chceme postupně představovat data a datový marketing v různých oblastech byznysu. Účel prezentací je také vyvolat diskuzi mezi účastníky. Považujeme za své poslání propojovat odborníky různých oborů a datové snídaně budou jedním z nástrojů. Covid nás sice nutí jít do online akce, ale nám to nevadí.

Podmínky účasti: Připojení zdarma. Hlaste se na info@admez.cz. Odkaz pošleme. Budeme se těšit na vás a vaše dotazy či nápady!

další novinky