novinka
Jak na skvělé kampaně
08 / 03 / 2024

Jak na skvělé kampaně

Pozvánka na datově markeringovou snídani

Zveme vás na datově - marketingovou snídani, kde se budeme věnovat úspěšným marketingovým kampaním. Věříme, že se vám tento mix úspěšných kampaní bude líbit a že se zapojíte do diskuze o dalším směřování reklamního průmyslu. Pokud všechno klapne tak jak má, součástí akce bude také start nového ročníku soutěže IMC Czech / Impact.

Účast přislíbili zástupci agentur TRIAD Advertising, WELLEN, agentury GEN a další, kteří vám předvedou několik zajímavých ukázek z oblastí marketingové komunikace, například:

  • jak vybočit z klasické komunikace v pivním segmentu,
  • jak se vypořádat s designem prostoru prodejny,
  • co udělat na půdě ČNB pro zvýšení finanční gramotnosti obyvatel…

Toužíte se seznámit s tvůrci úspěšných marketingových projektů, které přináší peníze? Přihlaste se na naši DM snídani.

Datum a místo: 20. března od 9:00 do cca 11:00 hodin, GRAM (meeting room), Záhřebská 23, Praha 2 (200 m od náměstí Míru)

Podmínky účasti: Zdarma pro 2 zástupce členských firem ADMEZ a AKA. Ostatní platí 500 Kč bez DPH za osobu. Počet míst omezen! REGISTRACE ZDE.

Co je datově - marketingová snídaně? Pravidelně nepravidelná akce asociace ADMEZ, která se věnuje datům a datovému marketingu v různých oblastech byznysu. Účel prezentací je hlavně vyvolat diskuzi mezi účastníky. Protože považujeme za své poslání propojovat odborníky různých oborů, jsou tematické snídaně jedním z nástrojů.

další novinky