novinka
Publikace Kontaktní centra
29 / 08 / 2019

Publikace Kontaktní centra

ADMEZ po dvou letech opět vydává publikaci s názvem „Kontaktní centra 2019/2020.“ Chceme v ní dát prostor všem, kteří v callcentrovém byznysu působí. Vytištěná publikace by se měla poprvé objevit na konferenci Call centra 13. listopadu 2019.

Brožura o formátu 210 x 210 mm vyjde v nákladu 2000 kusů. Bude distribuována na akcích ADMEZ a dále prostřednictvím některých podnikatelských svazů a komor (Svaz průmyslu, Svaz obchodu a cestovního ruchu, Hospodářská komora a další). Jejím základem se stanou vaše firemními profily, členěné do následujících oblastí:

  • Asociace a sdružení
  • Kontaktní centra
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Poradenství
  • IT a technologie
  • Legislativa a právní služby
  • Ostatní (dle zájmu)

Neváhejte, a staňte se součástí prezentace toho nejlepšího, co český trh kontaktních center nabízí. Jednu profilovou stranu (jednotného vzhledu) nabízíme za 3700 Kč bez DPH (pro členy ADMEZ za 1500 Kč).

Zájemci si mohou kromě profilové strany objednat další stranu pro svůj inzerát (stejná cena jako profil firmy). Inzerát na zadní straně obálky = 8900 Kč bez DPH. V obou případech je podmínkou dodat inzerát na klíč v tiskových podkladech a včas.

Objednání stránky (ev. inzerátu) do 30. září 2019
Dodání podkladů do 10. října 2019.
Před tiskem dostanete svou stránku na korekturu.

Minulá publikace 2017/18 k nahlédnutí či stažení zde

Formulář pro vyplnění textu ke stažení zde

Logo + foto kontaktní osoby zasílejte prosím zvlášť, ideálně ve vektorovém formátu (.eps, .ai, .pdf), v nouzovém případě kvalitní obrázky (.jpg, .png, .tiff) s šířkou 1000px nebo větší, pozitivní verze (průhledné nebo bílé pozadí).

Každá firma v publikaci obdrží 30 výtisků zdarma.

V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás.

další novinky