novinka
Slovak CC Forum se představuje
22 / 05 / 2024

Slovak CC Forum se představuje

První ročník slovenské callcentrové konference je zde!

Po více než dvaceti letech české konference Call centra jsme se rozhodli jí pořídit mladší sestru v podobě akce v Bratislavě. Konference se bude konat 12. června 2024 v bratislavském hotelu Saffron. Program pod heslem "Hlas zákazníka v digitálnej ére" je plánován od 9:00 do přibližně 15:00 hodin. Sejdeme se, abychom společně zhodnotili vývoj kontaktních center na Slovensku, a to včetně vlivu umělé inteligence. Budeme se zabývat ale také lidmi a jejich potenciálem, neboť si bez nich kontaktní centra zatím nedovedeme představit.

Na co se můžete těšit? Začneme komunikací. Iveta Maličká (Všeobecná zdravotná poisťovňa),vám vysvětlí, jak je důležité naslouchat nejen ušima a jaký smysl to má v kontaktním centru. Tomáš Gribanič (Slovak Telekom) se bude věnovat otázce spolupráce "předních linií", aby provoz byl co nejefektivnější. Kontaktní centrum je hodně o lidech. Pro lepší koučování, vzdělávání a zvyšování výkonu v týmech se využívají různé aplikace a vychytávky. S jedním příkladem vystoupí Nataša Mendelová (Concentrix).
Druhý programový blok se bude věnovat hlavně zákaznické zkušenosti a jejímu vývoji pod vlivem umělé inteligence. Uvidíte například Katarínu Kmeťovou (Konecta), Lukáše Vrábela (Alza.sk) a další řečníky. Závěrečná část konference přinese jednak povídání o často skloňovaném wellbeingu a jeho vlivu na výkonnost v práci (Lukáš Piperek), ale také panelovou diskuzi pod vedením Juraje Balogha (CreditCall) o zkušenostech s novým telekomunikačním zákonem. Připravili jsme pro vás pestré konferenční menu. Setkáte se se zástupci komerčních i interních kontaktních center z různých oborů. A networking bude zaručen i díky partnerům, kteří vám na svých stáncích předvedou nové technologie jako nosiče nových trendů oboru kontaktních center. Věříme, že se vám program bude líbit.

Vstupné 99 EUR za osobu. Využijte poslední necelý týden slevu. Cena 89 EUR platí do 28.5.! Členové ADMEZ platí 69 EUR.

Informace a registrace zde...

další novinky