novinka
Společnost Teleperformance je certifikovaná jako Great Place to Work®
01 / 09 / 2021

Společnost Teleperformance je certifikovaná jako Great Place to Work®

Úspěch členské firmy ADMEZ

Na začátku června se společnost Teleperformance globálně pustila do obrovského projektu vyzývajícího více než 300 000 zaměstnanců, aby se zúčastnili průzkumu GPTW v roce 2021. Všichni zaměstnanci byli vyzváni, aby se podělili o to, co si myslí o procesech, postupech a práci ve společnosti Teleperformance.

Teleperformance Česká republika dosáhla skvělého hodnocení a je jednou ze zemí, které jsou certifikovány pro rok 2021 jako Great Place To Work. Pro všechny je to obrovský úspěch.

„Navzdory všem překážkám z roku 2020 a 2021 jsme se dokázali posunout dál, a to především díky úsilí a odhodlání všech našich zaměstnanců. Certifikace potvrzuje jen to, že kroky, které jsme zavedli, nás vedou správným směrem. A v tomto závazku, vytvářet lepší pracovní prostředí pro všechny, budeme i nadále pokračovat “ říká CEO TPCZ Valeriy Svetlov.

V minulém roce společnost Teleperformance CZ zajistila implementaci svých základních hodnot tak, aby byly během covidového období zajištěny tři základní cíle: ochrana zdraví zaměstnanců, udržení zaměstnanosti a služba zákazníkům. Během krátké doby migrovalo téměř 95% všech zaměstnanců na práci na home office. Nyní je společnost schopna poskytovat řadu výhod pro své zaměstnance, včetně udržitelného a inkluzivního způsobu provozu včetně školení a správy týmů, pracujících jak z poboček tak i z domu.

„Certifikační program Great Place to Work® je prvním krokem naší organizace na její cestě k vybudování vysoce důvěryhodné a vysoce výkonné kultury a jsme hrdí na to, že naše organizace tento milník úspěšně dosáhla. Znamená to pro nás všechny efektivnější možnosti spolupráce včetně úspěšného dosažení společného cíle“ doplňuje pan Svetlov.

další novinky