novinka
Startuje 2. ročník Profesního klubu kontaktních center
31 / 01 / 2023

Startuje 2. ročník Profesního klubu kontaktních center

Úspěšná série diskuzních setkání pokračuje.

  1. února zahajuje asociace ADMEZ druhý ročník profesního klubu kontaktních center. Tentokrát nás hostí společnost Webhelp ve svém pražském sídle. Jsme velmi rádi, že se hned na začátku roku hlásí noví zájemci (lidé i firmy) které jsme loni neměli čest poznat.

Co je Profesní klub kontaktních center? Jde o diskuzní platformu pro střední management (teamleadeři, trenéři, supervizoři) zaměřenou na vzdělávání, výměnu informací a vzájemnou inspiraci. Protože se účastní okolo dvaceti osob, každý se dostane ke slovu. Většinou jsou vypsaná dvě témata, která mají svého řečníka, ale jejich prezentace slouží pouze k odstarování debaty.

Jak jsou akce organizovány? Kluby probíhají přibližně šestkrát do roka, pokaždé v jiném kontaktním centru. Akce trvají půl dne. Součástí bývá miniexkurze v “hostitelském” centru.

Co je třeba mít s sebou? Určitě dobrou náladu. Kluby jsou neformální a slouží k vzájemné inspiraci. Jsme zvyklí, že diskuzi není třeba probudit, ale spíše krotit, aby se občas i řečník dostal ke slovu. Informace a registrace: https://profesniklubkc.cz/

další novinky